Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Partnerom našej realitnej kancelárie vo svete financií je spoločnosť Umbrella Group, s.r.o.

Umbrella Group, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na slovenskom finančnom trhu od roku 2008. Spoločnosť poskytuje služby primárne v dvoch hlavných oblastiach:

  • konzultácie a sprostredkovanie v oblasti osobných a firemných financií, investícií, úverov, poistenia a daní,
  • poskytovanie administratívnej, právnej, technickej, produktovej a inej podpory pre spoločnosti pôsobiace na trhu finančného sprostredkovania

Výhodou našej spoločnosti je analytický prístup, ktorý zahŕňa aktívne porovnávanie finančných produktov a investícií z viacerých hľadísk. Klientské portfóliá sú zostavované zodpovedne v snahe ponúknuť našim klientom vždy to najlepšie možné riešenie.

Vo svojej práci sa opierame o objektivitu, vzdelanie a skúsenosti nášho tímu. Sme presvedčení, že spolupráca s nami dokáže priniesť pridanú hodnotu komukoľvek, kto prichádza do styku s finančnými inštitúciami.

 

Ponúkame Vám profesionálnu pomoc pri financovaní kúpy, výstavby, prestavby alebo rekonštrukcie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými komerčnými bankami na Slovensku. Nemusíte sa stať sami profesionálmi vo finančnej oblasti keď máte nás.

Prečo nechať financovanie na nás ? Maximálne do 2 dní od zistenia všetkých potrebných informácií od Vás dokážeme získať ponuky všetkých bánk a odprezentovať Vám ich výhody a nevýhody. Doporučíme Vám to najvhodnejšie riešenie avšak rozhodnutie bude plne na Vás. Pomôžeme Vám skompletovať zložku pre vybavenie úveru. Nemusíte nikde pátrať po znalcoch, nemusíte chodiť do banky kým nepodpisujete úver, nemusíte riešiť vybehávanie katastra. To všetko vybavíme za Vás. Okrem toho dostanete od našej realitnej kancelárie zaplatené poplatky za notárske overovanie, poplatok za prepis nehnuteľnosti, prípadne prispejeme na znalecký posudok alebo na poplatok súvisiaci so záložným právom pre banku, samozrejmosťou je právny servis renomovaného advokáta. To znemená že okrem ušetreného času ktorý by Ste tomu všetkému inak venovali ušetríte aj nemalé finančné prostriedky.

Ak nekupujete nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu a predsa by Ste chceli využiť naše finančné služby tak neváhajte a kontaktujte nás, sme Vám plne k dispozícii. Možno máte úver alebo viacej splátok a premýšľate o ich konsolidácii. V tomto sme ako doma. Urobíme rešerž existujúcich úverov a nájdeme pre Vás riešenie v prípade ak na trhu existuje.

Sme iný, sme dobrý a chceme byť lepší. Tak neváhajte a skúste to s nami!

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...