Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Investujte s nami do nehnuteľností

Poznáte úroky v bankách na sporiacich účtoch, termínovaných vkladoch alebo vkladných knižkách ? V drvivej väčšine takéto produkty ľuďom znehodnocujú úspory pretože ponúkaný úrok je tu nižší ako inflácia. Ak ste doteraz neuvažovali nad investovaním svojich úspor do nehnuteľnosti, tak teraz je najvyšší čas.                                                        Že neviete ako na to ? Pomôžeme Vám !

Najbežnejší spôsob investovania peňazí do nehnuteľnosti je jej kúpa. Avšak aj tu je nutné dať si pozor na veľa detailov ako je poloha nehnuteľnosti, jej veľkosť, orientácia, vybavenie nehnuteľnosti, náklady na správu nehnuteľnosti, v neposlednom rade aj cena nehnuteľnosti a množstvo ďalších faktorov. Taktiež je nutné vedieť či chceme nehnuteľnosť kúpiť a následne prenajímať, alebo chceme lacno kúpiť a predať zo ziskom, prípadne len kúpiť a počkať kým hodnota nehnuteľnosti stúpne. Tiež je možné predajom takejto nehnuteľnosti v správnom čase vylepšiť svoj dôchodok. Všetky tieto faktory s Vami preberieme, zhodnotíme a vyberieme najlepší spôsob Vášho investovania s vyhľadaním vhodnej nehnuteľnosti a samozrejme kompletným právnym a predajným servisom.

Dražba nehnuteľnosti je tiež dobrým spôsobom ako získať nehnuteľnosť za cenu nižšiu ako je bežne na trhu, čo znamená že už samotnou dražbou môžete svoju investíciu zhodnotiť.  Otázkou je ale kde zohnať takúto nehnuteľnosť ? Ako fungujú dražby ? Na čo si treba dať pozor ? Kedy a čo sa oplatí vydražiť ? Všetky tieto záležitosti ovládame za Vás a celý proces nadobudnutia nehnuteľnosti dražbou absolvujeme s Vami, od vyhľadania vhodnej ponuky až po prípadný následný predaj alebo vyhľadanie nájomcu do Vašej novej nehnuteľnosti.

Ste väčší investor a hľadáte vhodné pozemky, projekty, alebo objekty                           na investovanie ? V takom prípade sme tu pre Vás. Vďaka rozvinutým kontaktom a partnerstvám dokážeme ponúknuť vhodné pozemky na výstavbu rodinných domov, bytových domov, občianskej vybavenosti alebo na iné účely. Taktiež disponujeme ponukou hotových projektov od výstavby nadstavieb bytov až po projekty polyfunkčných budov. Stačí, ak nám zašlete Váš dopyt, prípadne si u nás dohodnete stretnutie a my urobíme všetko čo je v našich silách, aby sme Vám ponúkli alebo našli vhodný objekt pre Vaše plány.

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...