Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -   m2

Kariéra

Nakoľko sa naša realitná kancelária rozrastá, prišiel pravý čas na prijatie nových členov do nášho tímu. Ak poznáte niekoho, kto by mal o prácu realitného makléra/maklérky záujem, posuňte mu prosím naše kontakty.
Ponuka práce realitného makléra pre oblasti Bratislavského a Trenčianskeho kraja.

Hľadáte prácu? Potom my hľadáme práve Vás!
Ponúkame prácu realitného makléra/maklérky v zabehnutej, fungujúcej, dobre hodnotenej a rozširujúcej sa realitnej kancelárii.

Náplňou práce našich maklérov je:

  • Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, nábor nehnuteľností, fotodokumentácia a spracovanie nehnuteľností do ponuky na predaj/prenájom
  • Inzercia, správa a pravidelný update svojej databázy ponúk
  • Zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností s klientmi, komunikácia s klientmi,
  • Udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi a vedenie databázy klientov
  • Sprostredkovanie predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti
  • Sprevádzanie klienta počas celého procesu predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti
  • Odovzdanie nehnuteľnosti do užívania, vrátane spracovania odovzdávacieho protokolu a sprevádzania klienta pri prepise u bytového správcu a dodávateľa energií

Ponúkame:

  • Zázemie v skúsenej a dobre fungujúcej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať aj popri zamestnaní, štúdiu, či materskej dovolenke (sami si určujete kedy sa budete venovať náboru nehnuteľností a koľko času mu venujete)
  • Nepožadujeme prax v odbore, sami si zaškolíme nových ľudí našim vlastným vzdelávacím programom a odbornými školeniami. Pomocnú ruku vám podajú aj naši skúsení realitní makléri, ktorí vám poradia a pomôžu pri vašich prvých obhliadkach a realizovaných obchodoch
  • Ponúkame výborné podmienky pre začatie kariéry profesionálneho realitného makléra, možnosť kariérneho postupu a možnosť v budúcnosti viesť svoj vlastný obchodný tím ľudí alebo pobočku s našou značkou
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve a ľudský prístup je samozrejmosťou
  • K dispozícii je vám taktiež náš software na manažment vašich ponúk, dopytov a klientskej databázy, maximálna marketingová podpora (inzercia, reklama a podpora predaja)
  • Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie vo forme provízií z predaja a prenájmu nehnuteľností, rôzne propagačné a motivačné súťaže

Požadujeme:

  • plné pracovné nasadenie, nadšenie a lojalitu voči spoločnosti
  • účasť na poradách a vzdelávacom programe spoločnosti
  • minimálne Stredoškolské vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie je výhodou
  • znalosť PC ( Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, internet, výhodou je úprava fotografií, nie však podmienkou)
  • vodičský preukaz B a automobil (výhoda, nie podmienka)

Osobnostné:

  • Predovšetkým príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti
  • Ochota investovať svoj čas
  • Ochota riešiť vzniknuté situácie v priebehu realizovanie obchodu (predaj, prenájom)
  • Dochvíľnosť (dodržiavanie termínov stretnutí s klientmi) a zodpovednosť

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú prácu realitného makléra nám zašlite svoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Príjmeme spoľahlivého človeka na pozíciu Špecialista Developerského oddelenia. Podmienkou je prax v obchodovaní s developerskými projektami. Vedomosti z oblasti developerských projektov na slovensku, znalosť problematiky, vítané sú osobné kontakty potrebné k tejto pozícii.

TOP
ponuka

Kancelárie v Starom Meste na prenájom

Komerčné priestory
kancelárie
Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I)
2. izbový byt v Petržalke na predaj

Byty
2 izbový byt
Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)
Parkovacie státie v podzemnej garáži v Petržalke na prenájom

Malé objekty, garáže
Garáž hromadná
Garážové státie v podzemnej garáži

Všetky TOP ponuky
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita Zahraničie
Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...