Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky svojej existencie. Za tento čas sa nám podarilo vybudovať tím schopných realitných maklérok a maklérov, rozšíriť ponuku nehnuteľností nad 300 ponúk a mnohí naši klienti našli vďaka nám svoj nový domov. V praxi sme dokázali, že naša spoločnosť má svoje miesto na realitnom trhu. Taktiež nás teší, že kvalitu a veľký rozsah našich služieb potvrdili desiatky spokojných klientov. Naše pôsobenie sme rozšírili na lokalitu Malaciek a okolia, tiež sme začali spolupracovať s niekoľkými developermi pri predaji nových pozemkov, domov a bytov.

V novom roku 2015 pre Vás chystáme veľkú paletu kvalitného bývania, nové služby v spolupráci s našimi obchodnými partnermi. Taktiež máme v pláne rozšíriť naše pôsobenie do nových lokalít mimo Bratislavského kraja. Chceme sa zamerať na rozšírenú ponuku prenájmov, pozemkov, rodinných domov a investičných projektov. V uplynom roku sme pre pre Vás pripravili aj širokú paletu apartmánov v Turecku.

Neváhajte nás kontaktovať v prípade ak potrebujete poradiť pri kúpe, predaji, prenájme či investícii do nehnuteľnosti.

Napíšte nám ak máte záujem rozšíriť náš tím realitných maklérov.  Ak premýšľate nad podnikaním v realitách vo svojej lokalite a chceli by Ste podnikať pod našou značkou, máme pre Vás najvýhodnejšie podmienky na trhu. Stačí ak si dohodnete s nami krátke stretnutie pri káve a sami sa presvedčíte.

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...