Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj apartmánov v Tureckom Oba, projekt Crystal River

Cena:
55 000,00 €
Krajina:Turecko
Lokalita:Oba
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:93 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:0 / 4
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:1442

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2, 3 a 4 izbové apartmány v Turecku, lokalita Alanya - Oba, projekt Crystal River.

Moderný Crystal River v obľúbenom stredisku Alanya, pekná lokalita pokojnej mestskej oblasti Oba, ponúka nádhernú infraštruktúru, jedinečný dizajn a štýlové bývania. Komplex je rozdelený do štyroch 4-poschodových blokov s možnosťou 2,3-izbových apartmánov a 3,4-izbových duplex/ dvojpodlažných penthouse apartmánov.

Crystal River je vzdialený 800 m od pláže, 3 km od mesta a 40 km od letiska. Dokončenie projektu je naplánované v roku 2015.

Vybavenie komplexu: vonkajší bazén, detský bazén, tobogány a vodné šmykľavky, vyhrievaný vnútorný bazén, sauna, fitness centrum, BBQ pergola s posedením a grilom, detské ihrisko, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihrisko, stolný tenis, Wi-Fi Internet, 24hod. bezpečnostná služba a kamerový systém, správca, záhradník, satelitný TV systém, výťah v každom bloku, parkovisko; 

Vlastnosti apartmánov: oceľové vchodové dvere, dvojité zasklenie plastových okien, sadrokartónové podhľady a stropné svietidlá v obývačke a kuchyni, kuchynská linka so žulovou pracovnou doskou, každá miestnosť vybavená klimatizáciou, keramická dlažba, elektrický prietokový ohrievač vody, pripojenie elektromera a vodomeru, audio-vizuálny dverový telefón;

Pre viac fotografií kliknite tu.

Ceny apartmánov už od 55.000 eur

Jedinečná lokalita pre Váš vysnívaný domov na slnečnej riviére a výhodná investícia do budúcna!! V prípade záujmu bude zabezpečené prenajímanie nehnuteľnosti vrátane celého servisu turistom, takže sa investícia vráti sama. Navyše sa vaše vlastné dovolenky stanú oveľa pohodlnejšími a lacnejšími. Vycestujete kedy chcete a do vlastného. Sezóna v Turecku trvá spravidla od apríla do novembra, návratnosť je oveľa rýchlejšia ako pri kúpe a následnom  prenájme bytu vo väčšine miest v SR.

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane obhliadky so slovensky hovoriacim sprievodom, ubytovanie a dopravu počas dní určených na obhliadky. Počas návštevy Turecka Vám bude ukázaných viacero projektov, aby ste si mali z čoho vybrať. V prípade kúpy vám bude väčšina nákladov spojených s vycestovaním do Turecka odpočítaných z kúpnej ceny. Neváhajte a poďte s nami k moru !

 

Modern Crystal River project is situated in Oba/Alanya, known for clean safe streets, friendly restaurants and convenient shops. It offers a beautiful infrastructure with unique design and nice location in a peaceful urban area. This complex consists of four 4-storey blocks and there is the availability of 1,2-bedroom apartments and duplex penthouses with 2 or 3 bedrooms.

Features of the complex: outdoor swimming pool, aquapark and water slides, children`s pool, turkish bath, sauna, heated indoor pool, fitness centre, tennis court, volleyball and basketball field, playground for children, walking paths, table tennis, BBQ area and pergola, internet room, 24-hour security, caretaker, gardener, central satellite TV system, double speed elevators, car parking;

Features of the apartments: double glazed PVC windows, built-in spot lights in living room&kitchen, plasterboard in all rooms, granite kitchen countertops, air-conditioning units in all rooms, subscription of water & electricity, steel entrance door, audio-visual door phone, ceramic tile flooring, instant electric water heater;

Maklér:

makler
Maklér:Roman Švihran
Telefón:+421 901 700 881
E-mail:roman.svihran-ZVNC-kompletreal.sk
Poznámka:

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Orná pôda v Trnave

Orná pôda v Trnave

Pozemky
poľnohospodárska pôda 
Trnava
Na predaj výrobná hala s rozsiahlym pozemkom

Na predaj výrobná hala s rozsiahlym pozemkom

Komerčné objekty
výroba 
Rovňany (okres Poltár)
Všetky TOP ponuky
Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...