Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj apartmánov v Turecku, Alanya/Oba, Oba Town

Cena:
49 900,00 €
Krajina:Turecko
Lokalita:Oba
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:39 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 5
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1466

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2, 4 a 5 izbové apartmány v Tureckej Alanyi - Oba, projekt Oba Town v cene od 49.900 eur.

Moderný projekt Oba Town ponúka nádhernú infraštruktúru, úžasný dizajn, jedinečnú lokalitu a štýlové bývanie v pokojnej mestskej časti Oba/Alanya, 300m od piesočnatej pláže pri Stredozemnom mori a promenáde.

Oba Town je vzdialený 300 m od pláže, 3 km od mesta a 40 km od letiska. Apartmány sú vo veľkostiach od 39 m2 do 190 m2. Podľa veľkosti apartmánov a počtu izieb sú vybavené 1, 2 alebo 3 kúpeľňami a 1, 2 alebo 3 balkónmi.

Komplex pozostáva z 5 poschodí s možnosťou 2-izbových apartmánov alebo 4,5-izbových duplex/dvojpodlažnýchpenthouse apartmánov s priamym výhľadom buď na more alebo okolité pohorie.

Vybavenie komplexu: vonkajší bazén (50m2), sauna, fitness centrum, relaxačná miestnosť, záhradný bar,24hod. bezpečnostná služba, výťah (4osoby); Každý apartmán má k dispozícii vlastný skladovací priestor. V okolí sa nachádza verejný športový park a futbalové ihrisko.

Vlastnosti apartmánov: oceľové vchodové dvere, dvojité zasklenie plastových okien, audio-vizuálny dverový telefón, žulová keramická dlažba vo všetkých miestnostiach, kvalitná keramická dlažba a obklady v kúpeľni, vodeodolná saténová farba na stenách, stropné podhľady a svietidlá, kúpeľna a balkón - špeciálna izolácia podlahy a stien, sprchovací kút z bezpečnostného skla, elektrický prietokový ohrievač vody,mramorová kuchynská pracovná doska, vstavaná kuchynská linka vyrobená z vysoko kvalitnej MDF, skladovací priestor k dispozícii pre každý apartmán na prízemí;

Poznámka: Zabudované elektrické spotrebiče - biela technika a klimatizácia vo všetkých miestnostiach sú zahrnuté v cene!!

Pre všetky fotografie kliknite tu.

Ceny apartmánov už od 49.900 eur.

Jedinečná lokalita pre Váš vysnívaný domov na slnečnej riviére a výhodná investícia do budúcna!! V prípade záujmu bude zabezpečené prenajímanie nehnuteľnosti vrátane celého servisu turistom, takže sa investícia vráti sama. Navyše sa vaše vlastné dovolenky stanú oveľa pohodlnejšími a lacnejšími. Vycestujete kedy chcete a do vlastného. Sezóna v Turecku trvá spravidla od apríla do novembra, návratnosť je oveľa rýchlejšia ako pri kúpe a následnom  prenájme bytu vo väčšine miest v SR.

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane obhliadky so slovensky hovoriacim sprievodom, ubytovanie a dopravu počas dní určených na obhliadky. Počas návštevy Turecka Vám bude ukázaných viacero projektov, aby ste si mali z čoho vybrať. V prípade kúpy vám bude väčšina nákladov spojených s vycestovaním do Turecka odpočítaných z kúpnej ceny. Neváhajte a poďte s nami k moru !

 

A modern project, Oba Town, offers a beautiful infrastructure with great design and the unique location in quiet urban setting, 300m from theMediterranean Sea, fine sandy beach and the walking promenade. This project is situated in Oba/Alanya, area known for clean safe streets, friendly restaurants and convenient shops.

In Oba Town residential 5-storey block, there is the availability of 1-bedroom apartmentsand 3,4-bedroom duplex penthouses with direct views of either the beach or surrounding mountains.

Features of the complex: 50m2 outdoor swimming pool, private garden with bar, sauna, steam room, fitness centre, resting room, TV and game room, storage place for all apartments, 24-hour security, automatic lift for 4 people; In the surrounding area there is a public sport park with football field;

Features of the apartments: double glazed PVC windows, steel front door, indoor American panel doors, doorbell with camera, granite ceramic tile flooring in rooms, top quality ceramic tiles on the floor and walls in bathrooms, walls painted with waterproof satin paint, suspended ceilings with hidden lights, specially insulated floors and walls in bathrooms and balconies, shower cabinets by tempered safety glass, instant water heater, top quality marble kitchen worktop, fitted kitchen cupboards are made of top quality MDF, storage room for each apartment on the basement;

Note: Built in household appliances - white goods and air conditioning units in all rooms are included in the price!!

 

Maklér:

makler
Maklér:Roman Švihran
Telefón:+421 901 700 881
E-mail:roman.svihran-ZVNC-kompletreal.sk
Poznámka:

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...