Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj luxusnej rodinnej vily v Tureckej Alanyi - Tepe

Cena:
750 000,00 €
Krajina:Turecko
Lokalita:Tepe
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:350 m2
Plocha pozemku:645 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:1467

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj luxusnú rodinnú vilu v Tureckej Alanyi - Tepe, Vila Barcelona.

Exkluzívna vila Barcelona na úpätí pohoria Taurus, zelenom návrší Tepe, s fantastickým panoramatickým výhľadom na Stredozemné more, nádhernú prírodu, pevnosť a mestečko Alanya. V tejto pokojnej oblasti sa väčšinou budujú luxusné súkromné vily, obklopené banánovými plantážami, pomarančovníkmi, palmami a pestrými kvetinami.

Vila Barcelona je vzdialená 5 km od pláže, 4 km od mesta Alanya a 40 km od letiska. 

Villa Barcelona má vlastný bazén (10x4m), peknú záhradu s rôznymi druhmi stredomorských rastlín, barbeque bar a súkromné prakovisko. K dispozícii je aj samostatný malý apartmán pre služobníctvo. Táto priestranná vila je postavená na pozemku s rozlohou 645m2, priestor určený na bývanie tvorí 350m2.

Villa pozostáva z dvoch poschodí - vstupné podlažie (vstupná hala, obývačka, samostatná kuchyňa, 2spálne, 2kúpeľne, terasa, fitness, sauna); prvé poschodie (2spálne, 2kúpeľne, šatňa, slnečná terasa 55m2).

Interiér: dvojité zasklenie plastových okien a balkónové posuvné dvere, rolety, keramická mramorová podlaha, vstavaná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (biela technika - chladnička, práčka, umývačka riadu, elektrická rúra, sporák, digestor), klimatizačné jednotky v každej miestnosti, podlahové kúrenie, jacuzzi, sprchovací kút z bezpečnostného skla, elektrický ohrievač vody, elektrický generátor;

Pre väčšie fotografie kliknite tu.

Cena Vily Barcelona je 750.000 eur.

Jedinečná lokalita pre Váš vysnívaný domov na slnečnej riviére a výhodná investícia do budúcna!! V prípade záujmu bude zabezpečené prenajímanie nehnuteľnosti vrátane celého servisu turistom, takže sa investícia vráti sama. Navyše sa vaše vlastné dovolenky stanú oveľa pohodlnejšími a lacnejšími. Vycestujete kedy chcete a do vlastného. Sezóna v Turecku trvá spravidla od apríla do novembra, návratnosť je oveľa rýchlejšia ako pri kúpe a následnom  prenájme bytu vo väčšine miest v SR.

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane obhliadky so slovensky hovoriacim sprievodom, ubytovanie a dopravu počas dní určených na obhliadky. Počas návštevy Turecka Vám bude ukázaných viacero projektov, aby ste si mali z čoho vybrať. V prípade kúpy vám bude väčšina nákladov spojených s vycestovaním do Turecka odpočítaných z kúpnej ceny. Neváhajte a poďte s nami k moru !

 

Exclusive Villa Barcelona located on the green hills of Taurus Mounains in Tepe, with a fantastic panoramic view over the Mediterranean sea, wonderful nature, castle and Alanya city.In this peaceful living area are mostly builtluxury private villas, surrounded by banana plantations, orange groves, palm trees and beautiful flowers.

Villa Barcelona has own swimming pool (10x4m), a very nice garden with various kinds of Meditteranean plants, barbecue bar and a private parking lot. There is also a separate small apartment for the servents. This spacious villa is built on a land of 645 sqm with the living space of 350 sqm.

Villa consists of two floors - the entrance floor (entrance hall, living room, separate kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms, terrace, fitness, sauna, jacuzzi); the 1st floor (2 bedrooms, 2 bathrooms, dressing room and a sunny terrace of 55 sqm).

Interior: PVC windows double glazed and sliding doors, shutters, mosquito nets, marble tile flooring, fitted kitchen units with built in household appliances (white goods -fridge, washing machine,dishwasher, oven, cooker, extractor fan), air conditioning units in all rooms, floor heating system, shower cabinet by tempered safety glass, electric water heater, back-up electricity generator;

Property Details

City, Area: Tepe, Alanya, Rooms: 6, Bathrooms: 4, Balcony: 3, Size: 350 m², Year of construction: 2012, Storeys: 2, Distance to city: 4 km,                      Distance to beach: 5 km, Distance to airport: 125/40 km

 

Maklér:

makler
Maklér:Roman Švihran
Telefón:+421 901 700 881
E-mail:roman.svihran-ZVNC-kompletreal.sk
Poznámka:

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

TOP
ponuka

Orná pôda v Trnave

Orná pôda v Trnave

Pozemky
poľnohospodárska pôda 
Trnava
Na predaj výrobná hala s rozsiahlym pozemkom

Na predaj výrobná hala s rozsiahlym pozemkom

Komerčné objekty
výroba 
Rovňany (okres Poltár)
Všetky TOP ponuky
Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...