Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Cenník realitného servisu

Tento cenník slúži pre všetkých, ktorí prenajímajú nehnuteľnosti (či už domy, byty, alebo  nebytové priestory) a chcú mať istotu, že ich nájomná zmluva má všetky právne náležitosti a dostatočne definuje a zabezpečuje práva a povinnosti zmluvných strán. Súčasne si dovoľujeme upozorniť ctených klientov na skutočnosť, že naša realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o., neposkytuje právne služby. Tieto sú zabezpečované prostredníctvom advokátskej kancelárie Biksadský & Partners, s.r.o.

Takisto tu nájdete cenník služieb súvisiacich s predajom/kúpou nehnuteľností, ktoré Vám ponúkame. Ak v našom cenníku nenájdete čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať na email : info-ZVNC-kompletreal.sk . Spoločne nájdeme riešenie na mieru. Viac o realitnom servise sa dočítate tu.

VYHOTOVENIE NÁJOMNEJ ZMLUVY                         od   60,- eur                           (súčasťou zmluvy je protokol o odovzdaní)

ZMLUVY PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI               od 300,- eur                           (Rezervačná zmluva, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva, návrh na vklad prevodu vlastníckych práv)

HYPOTEKÁRNY A POISTNÝ SERVIS                            ZDARMA

VYBAVOVANIE NÁLEŽITOSTÍ KATASTRA                   od 100,- eur                                      (Podanie návrhu na vklad záložného práva - kolok 66,- eur hradí klient, podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckych práv - súčaťou je kolok v hodnote 51,- eur )

KOMPLETNÝ REALITNÝ BALÍK SLUŽIEB                   od 600,- eur                           (základný balík obsahuje vyhotovenie kompletných  zmlúv, prípadné preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na základe dohody, LV, Katastrálna mapa, kolok 66 eur na prepis, poplatok za overenie zmlúv u notára, účasť realitného makléra pri podpisoch zmlúv, vybavovanie náležitostí súvisiacich s katastrom nehnuteľností)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 (možnosť na mieru voliteľne rozšíriť základný balík o hypotekárny servis, znalecké ohodnotenie nehnuteľnosti a množstvo ďalších služieb)

STAROSTLIVOSŤ O PRENAJÍMANÉ DOMY A BYTY od 15,- eur mesačne    (zabezpečujeme starostlivosť v rozsahu vopred dohodnutých služieb ako napríklad : návšteva prenajímanej nehnuteľnosti raz mesačne, dozor nad technickou spôsobilosťou bytu, dozeranie na dodržiavanie nájomného zo strany nájomcov, vyhľadanie nového nájomcu v prípade končiaceho nájomného vzťahu a pod.)

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...