Člen Realitnej únie SR Sme právoplatným členom Realitnej únie SR
Investor Pomôžeme Vám zhodnotiť Vaše úspory investíciou do nehnuteľnosti.
Financovanie Pomôžeme Vám v otázkach financovania nehnuteľností. Partnerom našej spoločnosti vo svete financií je Umbrella Group, s.r.o.
Zahraničie Kúpte nehnuteľnosť v zahraničí a dovolenkujte vo svojom, alebo zarábajte na prenájme.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Niečo o Turecku

Turecká republika je euroázijskou exotickou krajinou s takmer 69 miliónmi obyvateľov. Turecko je prevažne hornatou krajinou, kde vo vnútrozemí sa striedajú teplé letá a studené zimy, zatiaľ čo pobrežné časti s nekonečnými piesočnými plážami dovoľujú dovolenkárom oddych vďaka horúcemu počasiu od apríla až do novembra.

Hlavným mestom Turecka je Ankara. Turisticky najobľúbenejšími dovolenkovými destináciami sú Antalya, Alanya, Ankara, Belek, Bodrum, Istanbul, Kemer, Side. Turecko dovolenkárom ponúka rôzne kultúrne zaujímavosti, mešity, jedinečnú architektúru, exotické jedlá a nápoje. Vďaka nekonečným piesočným plážam, teplej a priezračnej vode môžete vyskúšať nielen kúpanie, ale aj vodné športy a potápanie.

 

Hotely v dovolenkových destináciách spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Turizmus krajiny aj vďaka stabilnej politickej situácii v posledných rokoch stúpa o približne 15% ročne. Tomu zodpovedá aj neustále budovanie nových turistických rezortov, v ktorých je možné tráviť svoj zaslúžený oddych.  

 

Každému záujemcovi o nehnuteľnosť v Turecku vyhľadáme niekoľko vhodných ponúk, zabezpečíme ubytovanie a transfer z letiska a na letisko počas cesty do Turecka za účelom obhliadky ponúk, zabezpečíme slovensky hovoriaceho realitného makléra/maklérku, na obhliadkach stretnutie s developerom. V prípade kúpy nehnuteľnosti Vám budú náklady na obhliadku odpočítané z kúpnej ceny. Zabezpečenie kompletného právneho a poradenského servisu je samozrejmosťou. V prípade záujmu o prenajímanie kúpenej nehnuteľnosti zabezpečíme vyhľadávanie nájomcov a starostlivosť o nehnuteľnosť. Neváhajte a prekročte prah svojich snov.

 

Novinky a aktuality
Realitný servis Realitný servis Tento článok je určený všetkým ľuďom,...
Člen Realitnej únie SR Právoplatný člen Realitnej únie SR Spoločnosť Kompletreal,...
Naša činnosť Realitná kancelária KOMPLETREAL, s.r.o. má za sebou dva roky...